Заміський ресторан під Києвом

Тема у розділі 'Загальний розділ', створена користувачем Leader, 3 жов 2021.

 1. Leader

  Leader Пользователь

  Порадьте заміський ресторан під Києвом для святкування родинного свята. Головні вимоги - смачна кухня, наявність дитячого меню та дитячої кімнати, або дитячого майданчика.
   
 2. DontLOL

  DontLOL Пользователь

  Ресторанів неподалік від Києва - вистачає, але, не в кожному з них є ігрова кімнатаа, або майданчик.
  Саме тому, всі родинні свята, річниці весілля, ювілеї та дні народження дітей, ми святкуємо в заміському ресторані https://bistropekarya-glev.kiev.ua/ «Бістро Пекаря» в Глевасі.
  До ваших послуг зручна стоянка для автомобілів, банкетний зал та дві тераси, і звичайно ж, для дітей обладнаний ігровий майданчик,
  та ігрова кімната, за бажанням - можна запросити аніматора.
  Що стосується меню, тут ще краще, банкетне меню в яке входить безлімітний алкоголь, обійдеться вам всього від 900 грн. на одного гостя,
  погодьтесь - цілком доступна ціна.
  [​IMG]
   
 3. vlad26

  vlad26 Пользователь

  А якщо вам буде необхідний хороший ресторан у Білій Церкві, можу порекомендувати «Рибацький Хутір» https://rybatski.com.ua/ . Ми кілька разів проводили в цьому ресторані корпоративи. Можу сказати, що кухня у них просто чудова. А ціни не надто високі. Найближчим часом мій брат планує у них святкувати своє весілля.

  [​IMG]
   
 4. Мирт

  Мирт Пользователь

  Вообще, такого плана загородные комплексы действительно очень интересны, так что я совершенно не удивляюсь интересу к ним. Заграницу сейчас не поедешь, а вот выехать за город в какой-нибудь отельный комплекс, чтоб у них был еще и крутой ресторанчик - это просто предел мечтаний. Да и более реально выезда из Украины. Мы с супругой тоже загород выбираемся, отельный комплекс SunRay http://restplace.com.ua/uk/hotel/sunray-otel.html у нас недалеко от Днепра находится, где можно отлично отдохнуть. Летом можно пляжиться на берегу Самарского залива, ну а для холодного времени года тут есть крытый бассейн, так что скучно точно не будет.
   
 5. Lion

  Lion Пользователь

  Мені також треба якийсь хороший ресторан обрати. Почитаю тему.
   
 6. Cegox

  Cegox Пользователь

  У нас скоро весілля. Потрібен комфортний ресторан десь недалеко Києва.
   
 7. Nerpa

  Nerpa Пользователь

  гарно
  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 21 лют 2024

Поділитися цією сторінкою