Вітаміни та пробіотики для дитини

Тема у розділі 'Людина', створена користувачем RomaN85, 26 жов 2023.

 1. RomaN85

  RomaN85 Пользователь

  Всім привіт. Як думаєте, з якого віку дитині можна давати вітаміни? Чи варто обговорювати це питання з лікарем?
   
 2. Titor

  Titor Новичек

  Я вважаю, що це сто відсотків слід обговорити з лікарем.
   
 3. Sovynja

  Sovynja Пользователь

  повністю з вами погоджуюсь
   
 4. Jiyliya598

  Jiyliya598 Пользователь

  Безперечно, все, що стосується дитячих препаратів, навіть вітамінів, потрібно обговорити з лікарем, тільки так. Для власного розуміння, можете прочитати статтю про мікробіота кишечника https://www.medical.nestlebaby.com....yku-takozh-probiotyky-prebiotyky-i-synbiotyky . В статті є експертна думка про вітаміни та пробіотики для дитини.
   
 5. Danka78

  Danka78 Пользователь

  Здоровье и правильное развитие ребенка – это всегда на первом месте для родителей. Одним из ключевых аспектов является обеспечение ребенка всеми необходимыми витаминами и минералами, среди которых важен витамин А https://rozetka.com.ua/vitamins/c274789/otdelnie-vitamini=vitamin-a/ Витамин А играет немаловажную роль в росте и развитии ребенка. Он поддерживает зрительную функцию, укрепляет иммунную систему и способствует правильному росту органов и тканей. Для детей важно получать достаточное количество витамина А для обеспечения их здоровья.

  [​IMG]
   
 6. irinabelaya86

  irinabelaya86 Пользователь

  Для дітей вітаміни та пробіотики можуть бути важливими для підтримки здоров'я та оптимального росту і розвитку. Однак рекомендації щодо прийому вітамінів та пробіотиків можуть різнитися в залежності від віку, харчування та інших індивідуальних особливостей дитини.
  1. **Вітаміни для дітей:** Зазвичай рекомендується дитячі вітаміни, які містять вітаміни A, C, D, E та групу B. Вони можуть підтримувати імунну систему, здоров'я кісток, шкіри та зору. Рекомендується консультуватися з лікарем щодо потреби в прийомі вітамінних добавок.
  2. **Пробіотики:** Пробіотики допомагають підтримувати здорову мікрофлору кишечнику. Вони можуть бути корисними для підтримки шлунково-кишкового здоров'я та імунної системи. Деякі пробіотики спеціально розроблені для дітей. Перед застосуванням пробіотиків краще звернутися до педіатра.
  3. **Правильне харчування:** Найкращим джерелом вітамінів та поживних речовин для дітей є збалансована дієта. Спробуйте включити до раціону продукти, які містять природні вітаміни та пробіотики, такі як йогурт, кефір, фрукти, овочі та злаки.
  Найкраще проконсультуватися з педіатром чи дитячим лікарем, щоб отримати індивідуальні поради та рекомендації щодо вітамінів та пробіотиків для вашої дитини.
   
 7. BishopKaterina

  BishopKaterina Пользователь

  Также есть чем поделиться. Очень радует, что в Украине есть такой качественный производитель витаминов, как Perla Helsa. Я заказывала у них витамин витамин D3 для детей https://perlahelsa.ua/ru/vitamin-d3-kids, и результат меня приятно удивил. Этот витамин помогает поддерживать иммунитет не только в зимний период, но и в остальное время года. Состояние однозначно стало лучше, хорошо что врач посоветовал. Сейчас вся семья у меня принимает их добавки, те или другие.
   
 8. Lolan

  Lolan Пользователь

  Дітям потрібно давати препарати кальцію?
   
 9. Lion

  Lion Пользователь

  Своїй дитині підлітку та й для себе купував препарат Кальцемін https://www.calcemin.com.ua/uk/osteoporoz/ , дивіться тут є різні комплекси, які призначені для різного віку. Препарат кальцію як і інші препарати, що є лікарськими засобами потрібно лише після консультації лікаря приймати. Перед прийманням не зайвим буде зробити аналізи, щоб визначити чи є дефіцит цього елементу в організмі.
   
  Останнє редагування: 6 тра 2024
 10. JosephNeedy

  JosephNeedy Новичек

Поділитися цією сторінкою