Вопрос по детсаду

Тема у розділі 'Загальний розділ', створена користувачем hivik, 10 бер 2023.

 1. hivik

  hivik Пользователь

  Может кто знает какие услуги предоставляет детский сад La Casita?
   
 2. vampul

  vampul Пользователь

  Детский центр La Casita предоставляет полный комплекс услуг для детей от 1,5 до 6 лет на Печерске. В частности, это частный садик на Печерске, где дети получают качественное образование и воспитание, индивидуальный подход к каждому ребенку и заботливое отношение. Также центр предлагает развивающие занятия, которые способствуют развитию социальных и эмоциональных навыков у детей, иностранные языки, физкультурно-спортивные занятия, логопедическую коррекцию речи и многое другое. Наша семья очень довольна услугами, предоставляемыми La Casita, и с уверенностью рекомендуем их всем родителям, которые ищут детский центр с ответственным подходом к воспитанию и обучению детей.

  [​IMG]
   
 3. Мирт

  Мирт Пользователь

  Ви знаєте, виховання не тільки в дитячому садку має бути, а й удома. Я тут прочитав сьогодні про те, що таке концепція вільного виховання https://sychynska.com/konczepcziya-vilnogo-vyhovannya-koryst-i-shkoda/ та знаєте що Вам скажу? Що в цьому щось є, але для себе я б таку модель не прийняв.
   
 4. guti1000

  guti1000 Пользователь

  Ми з чоловіком довго шукали потрібне місце для нашого малюка, і знайшли відмінний сервіс пошуку навчальних закладів в Україні EduSearch. Він став справжнім порятунком. Якщо ви шукаєте приватні дитячі садочки Києва https://edusearch.com.ua/kyiv/catalog/category/privatni-sadochki вам сюди. Зручний інтерфейс, широкий вибір фільтрів по району, ціні та послугам допомогли нам швидко знайти ідеальний садок. Інформація про кожен заклад докладна та актуальна. Особливо сподобалася функція відгуків батьків, яка допомогла зробити правильний вибір. Тепер у нас спокійні ранки, знаючи, що наш малюк у дбайливих руках досвідчених педагогів. Дякуємо творцям за такий корисний сервіс, який справді полегшив процес вибору дитячого садка!
   

Поділитися цією сторінкою