массаж

Тема у розділі 'Людина', створена користувачем sergey1414, 10 бер 2020.

 1. sergey1414

  sergey1414 Пользователь

  А мені от цікаво, як часто ви ходите на масаж (якщо взагалі ходите)? Я ось, наприклад, регулярно ходжу на масаж. Оскільки у мене робота важка, пов'язана з фізичними навантаженнями. Тому спина часто болить. До речі, хороших масажних салонів в Києві дуже мало. Кажу я це на особистому досвіді. Ходив в багато різних салонів. Останнім часом ходжу тільки в студію масажу "Здорово" http://massage-kiev.net.ua/ua/, там роблять кращий массаж в Киеве. Особисто мені ніде краще масаж не робили. За цінами до речі недорого і багато різних видів масажу роблять. Так що, раптом ви вирішите сходити на масаж, рекомендую відвідати цю студію. Тільки спочатку зателефонуйте і запишіться))
   
 2. Appercut

  Appercut Пользователь

  Я хочу попробовать антицеллюлитный массаж ног, но на курс массажа я планирую записаться ближе к лету. когда возобновлю утренние пробежки на стадионе. Сам по себе массаж малоэффективен, а в паре с физическими нагрузками может разогнать целлюлит практически полностью, благо я не успел сильно запустить фигуру и складки целлюлита только-только сформировались.
   
 3. Жанна12

  Жанна12 Новичек

 4. AnnaDiamova

  AnnaDiamova Пользователь

  Курсы массажа для детей с ДЦП можно найти на Massage-Club.Учебная программа “ Курсы массажа для детей с дцп” создана для специалистов узкого профиля и родителей, которые желают помочь своим детям справиться с этим заболеванием.
   
 5. Annita

  Annita Новичек


  актуально?
   
 6. Алекси

  Алекси Новичек

  И я очень хочу массаж.:(
   

Поділитися цією сторінкою