Шлюбний період

Тема у розділі 'Сім'я', створена користувачем ionika, 11 жов 2014.

  1. ionika

    ionika Активный пользователь

    Американські вчені дійшли висновку, що вступали в шлюб варто до 27 років. В дослідженні прийняли участь 1503 молодих людей старше 18 років. Їм ставили питання про стосунки та ставлення до шлюбу, при цьому дехто був в шлюбі, хтось був розлучений. Після підрахунків, вчені довели що надто ранні шлюби частіше закінчуються розлученнями. Ідеальним віком для шлюбу назвали проміжок 23-27 років.

    Україна належить до країн, де люди в середньому одружуються в віці близько 25 років.
    [​IMG]

    На карті темним позначені країни, де вік людей, що вступають в шлюб вищий, а світлим – нижчий. Відповідно, дуже легко прослідкувати, що в країнах, що розвиваються і в так званих країнах «третього світу» одружуються в юному віці, а в Європейських країнах – навпаки, в шлюб вперше вступають коли вже далеко за 30. В Америці більше половини дорослого населення не знаходиться в шлюбі і приблизно половина дітей народжується поза офіційною сім’єю. В Україні також є тенденція до збільшення цивільних (офіційно не зареєстрованих) шлюбів та сімей, де батьки живуть разом, але не одружені.

    В той же час кількість розлучень зростає. Тому багато хто задумується, чи варто одружуватись до 30-ти, та й взагалі вступати в шлюб. Зокрема, в Україні:
    Ці дані не дуже втішні. Особливо, якщо поглянути на Європейську статистику, де Україна займає 3-тє місце за кількістю розлучень:
    :[​IMG]
    Звичайно, перед тим як вступати в шлюб треба дуже добре все обміркувати. А також прислухатися до серця. Проте вчені вперто намагаються звести все до наукових формул:

    Особисто я гадаю, істина знаходиться десь посередині між науковими дослідженнями та почуттями. Надто молоді люди часто самі не усвідомлюють всієї серйозності шлюбу, кидаючись в вир почуттів і не зважаючи на досвід і поради старших. І можна хоч сто разів посилатися на статистику, їм буде байдуже і, врешті, вони скоріш за все обпечуться. Звісно, бувають і винятки, коли одружені старшокласники чи студенти так і живуть разом до старості.

    А як ви вважаєте, чи впливає вік на якість і тривалість сімейних стосунків?
     
    Dima2387 подобається це.
  2. Ksusha

    Ksusha Активный пользователь

    На самом деле это такая щепитильная тема и очень сложно делать какие-то выводы. Все люди разные и для кого-то возраст играет роль, а другие в раннем браке ведут себя как взрослые люди. Многое зависит от характера людей,темперамента,поведения,совместимости друг с другом. Мне кажестя что каждая пара сама создает качественные и длительные отношения и наоборот разрушает их. Хотя не буду отрицать что для некоторых семей возраст играет роль и становится причиной конфликтов.
     
  3. Kurochka

    Kurochka Активный пользователь

    Я думаю, что процент разводов среди людей вступивших в брак в раннем возрасте намного больше.
     
  4. ionika

    ionika Активный пользователь

    Я згодна, і це дуже сумно. Знаю чимало розлучених молодих дівчат та юнаків, які розходились через рік-два після одруження. А хтось поживе кілька років в громадянському шлюбі а потім розїжджається, ніби нічого не було - тимчасова сім"я. Прикро. Але дивно, чому на заході це рідше трапляється? менталітет інший, чи що? в нас 25 -норма, а для них це рано...
     
  5. Yaroslavna

    Yaroslavna Активный пользователь

    Підтримую!
     
  6. Eva

    Eva Пользователь

    Тоже поддерживаю! Очень много факторов которые играют роль в разводе семей. И в других странах разводов меньше не потому, что они вступают в брак позже и осознанней, а просто воспитание, менталитет и религия другие!
     
  7. ionika

    ionika Активный пользователь

    Це сумно, бо виходить, що в нашій країні гірший менталітет, низька релігійність та погане виховання. Або все-таки це всі ці розлучення через ранній вік вступу в шлюб.
     
  8. Kurochka

    Kurochka Активный пользователь

    Ну не всё прям так плохо)))
     
  9. Eva

    Eva Пользователь

    Да конечно не все так плохо;) у нас много хороших и крепких семей!
     
  10. Mikerin

    Mikerin Пользователь

    И кол-во населения неуклонно уменьшается... https://uk.wikipedia.org/wiki/Населення_України

    За все время независимости украинцев стало меньше на 7 миллионов человек... Я думаю в этом вопросе играет немаловажную роль уровень жизни.
     
  11. Lola

    Lola Пользователь

    Безусловно! Многие семьи не решаются рожать детей пока не достигнут чего-либо и боятся что не потянут, не смогут, будут страдать и они и дети и не буду в состоянии обеспечить семью. Это грустно! А конвекторе несмотря на трудности решаются и пытаются преодолеть все сложности быть родителями с уровнем жизни и заработной платой в нашей стране.
     
  12. Yaroslavna

    Yaroslavna Активный пользователь

    Сомневаюсь, что уровень жизни вообще влияет на количество людей. Взять хотя бы Бангладеш - в стране около 160 миллионов человек, при территории в пять раз меньше Украины ( там самая высокая плотность населения в мире), уровень жизни очень низкий, медицина и образование оставляют желать лучшего, средняя продолжительность жизни 63 (!!!) года, ниже даже чем у нас. Тем не менее людей там море, почему? Парадокс...
     
  13. Ksusha

    Ksusha Активный пользователь

    Возможно это какое-то чудо или исключение , хотя вряд ли)
     
  14. ionika

    ionika Активный пользователь

    Гадаю, в таких країнах люди просто не чули про контрацепцію:(
     
  15. Mikerin

    Mikerin Пользователь

    Менталитет или точнее "менталитет нации" разный.
     
  16. D1spet4er

    D1spet4er Пользователь

    Соглашусь. Ребенок - это очень ответственный шаг. У нас как правило, если на ноги не стал - ребенка не рожают.
     
  17. ionika

    ionika Активный пользователь

    Погоджуюсь, але ж кожен по-своєму розуміє що таке стати на ноги. Для більшості це значить мати власне житло і стабільну роботу, але це частіш за все досягається вже після 30, а з іншого боку в цьому віці шанси завести дітей починають різко знижуватись, зогляду на нашу сучасну екологію, зокрема.
     

Поділитися цією сторінкою