Українська тріатлоністка виграла “золото” Кубка світу

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем D1spet4er, 18 жов 2015.

1. D1spet4er

D1spet4er Пользователь

Українка Юлія Єлістратова виграла етап Кубка світу з триатлону, який проходив у Туреччині, повідомляється на сторінці в Фейсбук Національного олімпійського комітету України.“Чемпіонський результат українки – 1:59:32″, – йдеться в повідомленні.
    У гонці також брала участь інша представниця України Анастасія Черненко, але фінішувати їй не вдалося.

Єлістратова стала кращою серед 68 учасниць.

На другому місці – американка Саммер Кук, трійку призерів замкнула іспанка Міріам Касільяс-Гарсія.

Нагадаємо, минулого року Єлістратова стала переможницею етапу Кубка Європи в Києві, а цього – увійшла до четвірки найсильніших тріатлонисток на змаганнях у Баку.