Страховка Осаго

Тема у розділі 'Балка', створена користувачем Zlata, 20 сер 2021.

 1. Zlata

  Zlata Пользователь

  Сколько стоит страховка Осаго? Где сейчас можно ее оформить быстро?
   
 2. Ekaterinna

  Ekaterinna Пользователь

  Вообще в районе 1100-1400 стоит нормальная страховка. Я себе всегда оформляю через сайт Файненс юа Осаго https://finance.ua/insurance/osago . Там хотя-бы можно выбрать нормальную страховку и сравнить предложения от разных страховых компаний.
   
 3. ZOYA

  ZOYA Пользователь

  Я вот не давно оформлял на электромобиль новый себе Осаго, то знаете мне на 10% дешевле чем на обычный автомобиль. О стоимости вот здесь ampercar.com читал думаю информация станет вам полезной. А еще лучше воспользуйтесь калькулятором на агрегаторе hotline.finance.
   
 4. Eteya

  Eteya Пользователь

  Без страхового полиса сейчас никуда.
   
 5. Reebok

  Reebok Пользователь

  Підкажіть, на яких умовах зараз автоцивілка онлайн оформлюється?
   
 6. Dianiya

  Dianiya Пользователь

  В сучасному ритмі життя й послуги оперативно надаються. Тому раджу вам сервісом "Страховки" скористатися. Тут дуже швидко автоцивілка онлайн https://strahovki.kh.ua/ оформляється. До того ж по кожному регіону вказані ціни. Тому можете зорієнтуватися по своєму випадку.
   
 7. Соня Тамарова

  Соня Тамарова Пользователь

  Мене так само зараз цікавить це питання
   
 8. Столяр Иван

  Столяр Иван Пользователь

  Соня, так вы можете посчитать осаго онлайн с помощью специального калькулятора и чётко понимать для себя сколько будет стоить страховка именно на ваше авто. Сейчас всё это очень просто можно организовать и проблем никаких не должно возникнуть. Я автоцивилку так уже два раза оформлял через страховое агентство KIRINS, реально удобно и всё понятно по процедуре. Так что пробуйте, всё должно получится!
   
 9. Cegox

  Cegox Пользователь

  Як би там не було, але оформляти ОСАГО онлайн дуже зручно
   
 10. Соня Тамарова

  Соня Тамарова Пользователь

  Та звичайно що так! Економія часу очевидна
   
 11. ARETTA

  ARETTA Пользователь

  Я так само нещодавно оформила онлайн поліс ОСАГО https://oca-go.ua/osago і була дуже приємно здивована тим, як усе легко та просто пройшло. Максимально швидко по часу і мені не потрібно будо десть вистоювати кілометрові черги! Тепер так завжди буду робити, тим більше що мені сподобався професійний підхід в цьому питанні з боку страхового сервісу OCA-GO.UA
   
 12. Юрген

  Юрген Пользователь

  Хто знає, як заповнити європротокол?
   
 13. xtools

  xtools Пользователь

  Сьогодні мені довелося стати свідком та учасником дорожньо-транспортної пригоди. Велике щастя, що всім залученим вдалося уникнути серйозних травм. Після дтп виникла потреба скласти європротокол. На щастя, форма цього документа досить зрозуміла та проста у заповненні. Ось тут можете дізнатися як заповнити європротокол httрs://ingo.uа/ Ми зафіксували всі необхідні дані, вказали обставини аварії та обмінялись контактними даними. Після цього ми спокійно дочекалися приїзду поліції для оформлення протоколу. Європротокол — це зручний та ефективний інструмент для розв'язання дорожньо-транспортних пригод, і я рекомендую всім користуватися ним у подібних ситуаціях.
   
 14. ARETTA

  ARETTA Пользователь

  Це вже вам потрібно консультуватись із юристами
   
 15. Соня Тамарова

  Соня Тамарова Пользователь

  Зараз усі компанії мають таку пропозицію для клієнтів
   
 16. Столяр Иван

  Столяр Иван Пользователь

  Ну а наприклад? Ви можете такі перелічити?
   
 17. Соня Тамарова

  Соня Тамарова Пользователь

  Та без проблем! Страхова група ТАС точно пропонує своїм клієнтам таку послугу. Вона не перший рік працює в Україні і себе чудовим чином встигла зарекомендувати . Мені вони робили поліс осцпв . По строках все швидко вийшло і вартість самого полісу адекватна
   

Поділитися цією сторінкою