Где заказать суши в Одессе?

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем Hosha78, 14 лис 2023.

 1. Hosha78

  Hosha78 Новичек

  Где заказать вкусные суши в Одессе с доставкой?
   
 2. serofimushka

  serofimushka Пользователь

  Привет, мы очень любим суши, перепробовали все сети ,которые могут быть в Одессе, что сказать ....могу отметить самые вкусные, свежие, красивые , которые неоднократно заказывали и вы также можете заказать суши в Одессе https://aleksandrsann.od.ua/ru/ и вы останетесь довольны
   
 3. Aktivst

  Aktivst Пользователь

  Незабаром ми влаштовуємо вечірку у друзів у Вишневому. Підкажіть, де можна замовити смачні суші в цьому місті?
   
 4. Olenka7

  Olenka7 Пользователь

  Зі свого особистого досвіду, я вам раджу WeSushi, у цьому ресторані дуже смачно готують суші та роли.А ще, вони завжди дотримуються високих стандартів якості і чистоти, що для мене, як людини, яка приділяє увагу деталям, є дуже важливим. Крім того, обслуговування на висоті - завжди дуже ввічливі та привітні офіціанти, готові допомогти вам з вибором страв або надати пораду. Що ще важливо, вони пропонують зручну доставку, яка завжди приходить вчасно. Всі ці чинники роблять WeSushi моїм улюбленим місцем для насолоди смачною японською кухнею.
  [​IMG]
   
 5. fridka

  fridka Пользователь

  Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм дітям ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку https://ladybook.org/, де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання та вдосконалювати свою рідну мову. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу.
   
 6. fridka

  fridka Пользователь

  Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм дітям ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку https://fantasy-kniga.com/, де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання та вдосконалювати свою рідну мову. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу.
   
 7. irinabelaya86

  irinabelaya86 Пользователь

  Можна замовити смачні суші з доставкою в Одесі у багатьох ресторанах та кафе. Рекомендую вам переглянути відгуки клієнтів та меню різних закладів через онлайн-сервіси доставки їжі, такі як "Deliveroo", "Glovo", "Menu.ua" або звернутися безпосередньо до ресторанів, які вам цікавлять, і перевірити умови доставки.
   
 8. Lara_FR

  Lara_FR Пользователь

  Мой топ в Одессе:

  1. "Sushi Master" - предлагает большой выбор суши и роллов с доставкой по всему городу.
  2. "Сушия" - известная сеть суши-баров, которая также предлагает доставку своих блюд.
  3. "Японія" - ресторан японской кухни с широким ассортиментом суши и роллов, также осуществляет доставку.
  Вы можете заказать суши через их сайты или позвонив по указанным контактным номерам. Приятного аппетита!
   
 9. Христя67

  Христя67 Пользователь

  мне нравятся SushiWok
   

Поділитися цією сторінкою