Благотворительность

Тема у розділі 'Людина', створена користувачем Викинг, 15 січ 2021.

 1. Викинг

  Викинг Пользователь

  Какие благотворительные фонды в Украине действительно надежные?
   
 2. Малютка

  Малютка Пользователь

  Мы с семьей уже давно доверяем взносы благотворительному фонду Рональда Макдональда https://rmhc.org.ua/ Тут есть вся информация про проекты, которые уже закончили и которые в разработке. Они занимаются очень важным делом - помощью семьям больных деток.
   
 3. Ангелика

  Ангелика Пользователь

  Є чудовий та надійний фонд media.zagoriy.foundation, який функціонує багато років. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи, створює заходи та комунікаційні кампанії, що мають на меті популяризацію благодійної діяльності, проводить грантові конкурси та дослідження сфери благодійності в Україні.
   
 4. mashenberd

  mashenberd Пользователь

  Я люблю читать статьи и интервью различных успешных людей. Вот буквально на днях благодаря таким статьям я узнала кто такой Юрий Ериняк и чем он занимается. Оказалось что у него есть свой благотворительный фонд, который помогает деткам уже не первый год. Если у вас есть дети или детские дома, которые нуждаются в помощи рекомендую к нему обратится
   
 5. AnToNiNNa

  AnToNiNNa Пользователь

  Список надійних благодійних фондів можна знайти через незалежний рейтинг, а якщо відштовхуватися ще від офіційних сайтів, то варто наголошувати на тих джерелах, де є звіти про виконану роботу в цілому. Наш вибір був безумовно у бік фонду Фенікс, через сайт https://uaphoenix.com/ змогли пожертвувати кошти та медикаменти для тих, хто постраждав від війни, а також половину відправили на підтримку армії.
   

Поділитися цією сторінкою