Фильтры

Тема у розділі 'Професійний розділ', створена користувачем makar153614, 24 лип 2019.

 1. makar153614

  makar153614 Пользователь

  Привет, мой сын купил крутой новый фильтр домой на этом сайте https://santehsklad.com.ua/filtry.html высокое качество и низкие цены
   
 2. Torro

  Torro Пользователь

  Я фильтр для воды не менял в квартире уже несколько лет, он у меня до сих пор работает исправно, без каких либо проблем.
   
 3. Leonik

  Leonik Пользователь

  Якраз хотів запитати щодо нового фільтра для води. Які фільтри зараз найбільш ефективні? А то, все фільтри, які я брав, воду очищали не кращим чином.
   
 4. lisadi222

  lisadi222 Пользователь

  У нас особисто особливих проблем з фільтрами ніколи не було, правда ми все одно практично завжди купуємо чисту воду окремо, знаючи наші водостоки, жоден фільтр не допоможе.

  Але, якщо говорити про найефективніших фільтрах, то я вважаю, що фільтри зворотного осмосу зараз найкраще. Зокрема, ми користуємося фільтром Екософт https://ecosoft.ua/ua/ Він досить добре очищає воду. Головний принцип його роботи полягає в картриджах, тому головне вчасно їх менят.

  Також непоганий стандартний фільтр під мийку, але найчастіше воду він буде очищати не зовсім повністю, тому краще брати саме фільтр зворотного осмосу.


  [​IMG]
   
 5. Dzivan

  Dzivan Новичек

  Знаю хорошую фирму специализирующуюся на фильтрах для воды и системах обратного осмоса https://www.edentalsystem.com/ Ассортимент очень большой
   

Поділитися цією сторінкою