Трішки про допінг

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем ionika, 19 вер 2014.

 1. ionika

  ionika Активный пользователь

  Кожна олімпіада, кожне крупне змагання майже з будь-кого виду спорту не обходиться без допінг-скандалів. Здається, що без цього сучасний спорт - не спорт.

  В 91-му році на допінгу піймали Марадону (кокаїн теж входиь до допінг препаратів). Футболіста дискваліфікували на 15 місяців. В 94-му його знову дискваліфіували, вже за ефедрин. Ось так Дієго Марадона і втратив звання футболіста номер один...

  14-разовий олімпійський чемпіон Майкл Флепс, пловець на прізвисько "балтиморська куля", попався на вживанні наркотиків після Пекінської олімпіади. Скандал зам"яли, але залишається питання, чи заслужив він свої винагороди?


  Ще один видатний спортсмен, що вживав допінг - Андре Агассі - тенісист з великої літери, 8-разовий переможець турнірів "Великого шолома". Ось яке він написав зізнання (2009 р.):
  Окремо напишу про свій улюблений вид спорту - велоспорт. На жаль, останніми роками там коїться справжній жах:(
  В 2007 році за Тур-де Франсу знімають Расмуссена - знаного гірського короля, головного претендента на перемогу в тому році. Дискваліфікація на два роки.
  В результаті, після зняття Расмуссена перемогу отримав Альберто Контадор. Потім він ще раз виграв в 2008. А потім в 2010...а потім в 2011 - він взяв Джиро-д-Італія...а потім його позбавили двох останніх титулів за допінг... Дивно, але цей спотрсмен продовжує приймати участь в усіх крупних велогонках.
  А ще раніше, в 2006 новоспеченого переможця Тур-де Франс Флойда Лендіса (памятаю ту гонку, під час неї він "лічив коліно") позбавили титула дуже скоро після того, як дали цей титул. Пізніше він зізнавався, що вживав заборонені препарати, так само, як і багато інших, ще не наказаних гонщиків (на кого він натякав?..)Надовго Лендіс став "паршивою вівцею" велоспорту.
  ...
  Але це звання, здається, назавжди перехопив інший спортсмен. Кумир мільйонів, семиразовий чемпіон гранд-туру, Шумахер-велоспорту - Ленс Армстронг. Своїм зізнанням він перекреслив цілу епоху велоспорту. Колись це був мій улюблений гонщик:(


  Підсумую словами, що спорт нині котиться в прірву.
   
 2. Ksusha

  Ksusha Активный пользователь

  Вот я не особо понимаю одно, получается допинг - это та же самая наркомания (если учитывать употребление кокаина и других наркотиков). А какой от этого толк? Ну есть каике-то препараты, которые помогают им в спорте скажем так и из-за которых они их и принимают, чтобы выиграть!
  Я не думаю, что спорт катится в пропасть, да и допинг всегда кто-то но употреблял. Но даже на сегодняшний день остаются честные и великие спортсмены.
   
 3. ionika

  ionika Активный пользователь

  Допінг - це широке поняття, туди входять не лише наркотики, а й стимулятори і інші види речовин. Зараз фармацевтика розвинена настільки, що деякі з цих речовин виявити в організмі неможливо, а спортсмени цим користуються, живучи за принципом: не спійманий - не злодій.

  А кокаїн і тп. входять до списку допінгу по тій простій причині, що наркотики впливають на свідомість, знижують чутливість і підвищують больовий поріг - так що не важливо, чи заради кайфу їх приймають спортсмени, чи заради перемоги, все одно наркотики впливають на результат змагань. І якщо вже спортсмен виявися наркоманом, то цілком природно дискваліфіковувати його та ставити під сумнів всі його титули.

  Я згодна, хороших спортсменів багато, просто зараз постійно розгоряються допінг скандали, на УСІХ олімпіадах, і складається таке враження, ніби по-чесному змагаються одиниці.

  Ось, трохи про українських спортсменів...і це лише крапля в морі
   
  Ksusha подобається це.
 4. Ksusha

  Ksusha Активный пользователь

  Ну да, я еще с детства помню допинговые скандалы. Конечно если так посмотреть, то Вы правы, как-то всё очень грустно. Это еще раз доказывает, что человек везде все портит:( Даже спорт, казалось бы какая-то особенная сфера, но и тут не обходиться без обмана и несправедливости.
   
 5. Kurochka

  Kurochka Активный пользователь

  Мне кажется, что допинг это одна из тех вещей, которые были, есть и будут всегда. Возможно, просто мы не обращали на это такое внимание или не знали, что эта проблема очень распространена. Возможно, раньше просто не рассматривали и не изучали это так плотно. Я считаю, что это конечно минус спорта и несправедливость, но в каждой сфере есть свои отрицательные стороны, которые нельзя избежать.
   
 6. Mikerin

  Mikerin Пользователь

  Допинг-проба биатлониста Сергея Седнева дала положительный результат
   
 7. Yaroslavna

  Yaroslavna Активный пользователь

 8. Kurochka

  Kurochka Активный пользователь

  Вот вам и весь спорт)))
   
 9. Yaroslavna

  Yaroslavna Активный пользователь

  Очередня новость мира допинга (мором спорта у меня ЭТО язык не поворачивается назвать)
   
 10. Yaroslavna

  Yaroslavna Активный пользователь

  В этом году список запрещенных в спорте препаратов пополнился еще одним веществом под названием "мельдоний". Этот препарат запрещен не во всех странах, применяется в медицине.
  Карьеры многих спортстменов, которые упротребляли препарат не один год, сейчас под угрозой.
   
 11. Mikerin

  Mikerin Пользователь

  К слову про "Милдронат". Наши биатлонисты тоже попались(( Хотя есть надежда что обойдемся без сильного наказания... В защиту наших спортсменов скажу что наша сборная действительно сильно болела в последнее время. У спортсменов наблюдалась температура, проблема с легкими... Связанны ли эти болезни с запрещенным препаратом - точно не знаю.

   
 12. Yaroslavna

  Yaroslavna Активный пользователь

  Не думаю, что связаны, все таки этот милдронат - лекарство для сердца, вроде бы его после инсультов назначают, температура и легкие тут скорее всего не при чем.
  Допинг это вещества или нет - весьма спорный вопрос.
   
 13. ionika

  ionika Активный пользователь

  так, суперечлива інформація
   
 14. Lola

  Lola Пользователь

  Эх, такое впечатление, что ничего в нашем мире не возможно без обмана(
   
 15. Стефания

  Стефания Новичек

  я завжди задавалась питанням як швидко зірки спорту досягають ЗАРАЗ вершин. Чи як діти б**ють дорослі рекорди? Соромно за сучасний професійний спорт
   
 16. Yaroslavna

  Yaroslavna Активный пользователь

  да это вообще капец
   
 17. Avram33

  Avram33 Новичек

  та да, согласен!
   
 18. Светик44

  Светик44 Пользователь

  Не когда не понимала людей которые употребляю такое и тратят на это свое здоровье и деньги. Я вот не давно купила себе гольфы для бега и хожу довольная как слон. Ведь покупка моя была полезной и не бессмысленной
   
 19. Lionellpo

  Lionellpo Новичек

  жесть(
   
 20. carlightdesign

  carlightdesign Новичек

  В современном спортивном мире, уже давно в совокупности с медикаментозным допингом, используется также и специальная экипировка и инвентарь, которые также как и медикаментозный допинг направлены на достижение супер результатов.
   

Поділитися цією сторінкою