Погода

Тема у розділі 'Загальний розділ', створена користувачем tetty, 8 лис 2019.

?

Як вам погода?

 1. Люблю таку погоду

  0 голосів
  0,0%
 2. Не хочу виходити з дому

  0 голосів
  0,0%
 3. На мене погода не впливає

  0 голосів
  0,0%
 1. tetty

  tetty Новичек

  У п'ятницю, 8 листопада, прохолода все ще збережеться на Заході

  Погода в Україні в найближчі дні знову зміниться, особливо це стосується тих областей, в яких стало прохолодніше і замрячив дощ.

  Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

  На заході України хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +3...+9 градусів, вдень +9...+15 градусів.

  У Карпатах вночі без істотних опадів, вдень дощ, температура вночі +1...+6 градусів, удень +6...+11 градусів.

  На півночі України хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без опадів, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4...+9 градусів, вдень +9...+14 градусів.

  У центрі України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4...+9 градусів, вдень +12...+17 градусів.

  На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки вночі в Харківській області невеликий дощ, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +8...+13 градусів, вдень +15...+20 градусів.

  На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +8...+13 градусів, вдень +15...+20 градусів.

  В Києві 8 листопада, в столиці буде хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без опадів, зранку можливий туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, вдень +11...+13 градусів.
   

  Вкладення:

 2. Mikerin

  Mikerin Пользователь

  Люблю зиму за возможность покататься на лыжах и заодно по болеть за наших биатлонистов :)
   

Поділитися цією сторінкою