Лекарство от вируса Эбола

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем Yaroslavna, 15 січ 2015.

 1. Ksusha

  Ksusha Активный пользователь

  Да , но к сожалению не всегда дело в народе, ведь столько уже было случаев, когда делали прививки и деткам и взрослым и становилось только хуже, а потом оказывалось что завозили какие-то непроверенные вакцины.
   
 2. ionika

  ionika Активный пользователь

  Можливо, такі поодинокі випадки і були, а може й ні, може через щеплення а може й ні, в нас полюбляють неперевірені дані пускати в новини... якась одна історія наробить купу шуму, а потім все це ще й передається по сарафанному радіо... Зате про дітей, які з всілякими коклюшами лежать в інфекційних лікарнях в нас нічого не говорять, тому складається враження що цієї та подібних смертельних хвороб не існує. Натомість це зовсім не так.
   
 3. Potter

  Potter Администратор Команда форуму

  Так виходить що в сучасному світі потрібно покладатися в першу чергу на себе... Так складається ситуація в нашій країні що якісні медичні послуги коштують дуже дорого. Далеко не всі можуть собі їх дозволити. Якщо не дай бог чимось захворів - доводиться розбиратися в цьому питанні самостійно... Шукати хороших лікарів... Розпитувати людей... Читати інтернет. Тоді підвищується ймовірність успішного одужання за підйомні гроші.
   
 4. Yaroslavna

  Yaroslavna Активный пользователь

  +1000 как не крути, а самолечение рулит
   
 5. ionika

  ionika Активный пользователь

  Ще дещо про вакцинацію: прочитала новину, як маленьку дівчинку із Дніпра лікують від правця ( це столбняк), після того як вона подряпалась об дерево.

  Ось посилання
  http://strana.ua/news/25254-v-dnepre-spasayut-rebenka-ot-stolbnyaka-nelegalnoj-syvorotkoj.html

  лікувати дуже тяжко, бо хвороба смертельна, а в нашій країні з сироватками від неї велика проблема, як виявилось! мама дитини розповіла, що дівчинка не щеплена...

  врач розповідає:
  пізно хапатися за голову і робити вакцинацію. сподіваюся, дитина виживе.
   
 6. Lola

  Lola Пользователь


  Ужас! Никто не застрахован от таких случаев! Я считаю что прививка от столбняка должна быть обязательно, но не во всех случаях она может помочь. Столбняк это такая болезнь, которую можно подцепить даже копаясь в огороде. Как говорят грязная болезнь. Обидно конечно, ведь я уверенна, что эта семья даже не думала что с ними может такое приключится.
   
 7. thanhhang22881

  thanhhang22881 Новичек

  hay lắm chủ toppic
   
 8. Malish

  Malish Новичек

  что это?
   

Поділитися цією сторінкою