Україна обіграла в Києві Португалію і достроково вийшла на Євро-2020

Тема у розділі 'Футбол', створена користувачем Mikerin, 15 жов 2019.

1. Mikerin

Mikerin Пользователь

Збірна України з футболу достроково вийшла на чемпіонат Європи 2020 року з першого місця у своїй відбірковій групі.

У понеділок підопічні Андрія Шевченка обіграли в Києві на НСК "Олімпійський" діючого чемпіона Європи Португалію з рахунком 2: 1.

На шостій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Роман Яремчук, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового і удару головою захисника Сергія Кривцова. На 27-й хвилині після прострілу лівого захисника Віталія Миколенка Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок.

У другому таймі на 72-й хвилині португальці заробили пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду, а з поля був видалений Тарас Степаненко.

Але українці зуміли втримати переможний рахунок і достроково оформили вихід на чемпіонат Європи.

Після 7 матчів з 8 Україна набрала 19 очок у своїй групі і стала недосяжною для переслідувачів. У Португалії після 6 матчів 11 очок, у Сербії після 6 матчів - 10 очок.

Україна – Португалія – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Останнє редагування: 15 жов 2019
  2. Mikerin

3. Mikerin

Сегодня(17.11..2019) прошли последние игры отборочного турнира. Вот финальный результат:
    [​IMG]

4. Potter

Potter Администратор Команда форуму

5. Спанч Боб

Спанч Боб Пользователь

Молодец Андрей Шевченко! Это полностью его заслуга!

6. Олива

Олива Пользователь

Мой муж - футбольный фанат, я так иногда с ним смотрю футбольные матчи. Не знала, что Шевченко - тренер. Зашла ради интереса по ссылке на сайт футбольных новостей и все разузнала поподробнее. Очень рада за него и за нашу сборную - это реальный шанс выиграть футбольный чемпионат.